W starplazie ukazała się sukienka HB. Kosztuje 23sd, jest tylko dla ss i możemy ją kupić w sklepie Evil Panda. Podoba Wam się? Zamierzacie ją kupić?
piątek, 27 maja 2011
sobota, 21 maja 2011
Darmowa rakieta i piłeczka do tenisa
Aby je zdobyć musisz:
1. Wejść na http://proxy-DK.Stardoll-blog.de/
1. Wejść na http://proxy-DK.Stardoll-blog.de/
2. W okienko wpisać http://www.stardoll.com/es/contest/view.php?id=1271
3. Zalogować się.
4. W quiz-ie zaznaczyć pola i zatwierdzić klikając "Weź udział w konkursie"
5. Gotowe! :)

Konkurs!
W tym konkursie Waszym zadaniem jest zrobienie stylizacji. Z tą koszulką:
Wiem, że nie będzie to proste..
Nagrody:
1 miejsce - 30sd
2 miejsce-20sd
3 miejsce-10sd
Powodzenia!
Prace linkujecie !
Wiem, że nie będzie to proste..
Nagrody:
1 miejsce - 30sd
2 miejsce-20sd
3 miejsce-10sd
Powodzenia!
Prace linkujecie !
piątek, 20 maja 2011
Nowy sklep - Riviera




Nowa lalka - Astrid Berges- Frisbey
Subskrybuj:
Posty (Atom)




