Pokazywanie postów oznaczonych etykietą od wlaścicielki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą od wlaścicielki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 maja 2011

Nowy wygląd bloga !

Zrobiłam nowy nagłówek na bloga. Muszę dodać jeszcze kilka poprawek i będzie ok ;)

                               Podoba Wam się?

Beautiful stardoll world

sobota, 7 maja 2011

Ode mnie.

Przepraszam , że nie piszę na blogu ale nie mam kompletnie czasu. Dużo nauki a pozatym pracuję nad nowym nagłówkiem. Przepraszam, postaram się jeszcze dzisiaj coś zrobić.

sobota, 30 kwietnia 2011

Wyjeżdżam.

Wyjeżdżam na weekend , nie będzie mnie chyba do wtorku, albo do poniedziałku.
Nie będe mogła pisać na blogu . Przepraszam