W Starplazie pojawiły się kolejne ciuchy Archive.
Kupicie coś?
niedziela, 1 maja 2011
Graj i zarabiaj
1 maj - czyli początek miesiąca. Od dziś znowu możemy zarabiać 5sd.
Ciekawe jaką laleczkę przygotowali dla nas Admini
Ciekawe jaką laleczkę przygotowali dla nas Admini
sobota, 30 kwietnia 2011
Wyjeżdżam.
Wyjeżdżam na weekend , nie będzie mnie chyba do wtorku, albo do poniedziałku.
Nie będe mogła pisać na blogu . Przepraszam
Nie będe mogła pisać na blogu . Przepraszam
Darmowa sukienka i plakat ! .
Jeśli chcesz te darmówki to musisz:
1. Wejsć na http://turbo-proxy.com/
2. W białe pole wkeić: stardoll.com/en/montecarlo/
3. Zalogować się .
4. Gotowe :)
Będziecie robić? :)
1. Wejsć na http://turbo-proxy.com/
2. W białe pole wkeić: stardoll.com/en/montecarlo/
3. Zalogować się .
4. Gotowe :)
Będziecie robić? :)
Darmowa sukienka
Aby ją zdobyć trzeba:
1. Wejść na smokeproxy.com
2. W białym okienku wpisać www.stardoll.com
3. Zalogować się
4. Po zalogowaniu się na stardoll sukienka będzie czekała na nas w apartamencie :)
Robicie?
1. Wejść na smokeproxy.com
2. W białym okienku wpisać www.stardoll.com
3. Zalogować się
4. Po zalogowaniu się na stardoll sukienka będzie czekała na nas w apartamencie :)
Robicie?
Spoilery.
piątek, 29 kwietnia 2011
Darmowa różdżka
1. Wyczyść historię przeglądania
2. Zmień proxy na 87.117.238.254 port 3128
3. Wejdź na http://www.stardoll.com/es/party-chat/decorate.php?id=61
4. Zaloguj się na stardoll.
5. Zorganizuj imprezkę.
6. No i gotowe ! :)
Zamierzacie robić?

Edit : Jest też prostszy sposób zrobienia tej darmówki.
Wystarczy urządzić imprezę w TYM wnętrzu
2. Zmień proxy na 87.117.238.254 port 3128
3. Wejdź na http://www.stardoll.com/es/party-chat/decorate.php?id=61
4. Zaloguj się na stardoll.
5. Zorganizuj imprezkę.
6. No i gotowe ! :)
Zamierzacie robić?
Edit : Jest też prostszy sposób zrobienia tej darmówki.
Wystarczy urządzić imprezę w TYM wnętrzu
Subskrybuj:
Posty (Atom)




